Парикмахерская мойка Перфетто





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Парикмахерская мойка Перфетто
Керамічна раковина оснащена механізмом нахилу, завдяки чому кут нахилу кераміки можна регулювати.
Колір шкірозамінника можна підібрати за Вашим побажанням
Розміри: - ширина 72 см - Висота 90 см - Довжина 125 см
Також за додаткову плату ви можете встановити:
- Італійська кераміка (чорна або біла) + 60 євро
- Китайська кераміка (чорна або біла) + 50 євро
- Італійська сантехніка+ 50 євро
Ціна вказана за комплектацію: - Біла кераміка Гарсон (Україна) - Китайська сантехніка (кран і душик)
(Усі шланги і крани є в комплекті)
Термін виготовлення мийки під замовлення: 7-10 робочих днів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Frizel |
| Страна производитель | Украина |
| Регулировка угла наклона | Да |
| Тип парикмахерской мойки | Стационарная |
| Составляющие парикмахерской мойки | Раковина, Кресло |
| Подключение воды | Заднее |
| Описание основы и раковины | |
| Высота | 21 см |
| Ширина | 47 см |
| Длина | 53 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина парикмахерской мойки | 125 см |
| Ширина парикмахерской мойки | 72 см |
| Высота парикмахерской мойки | 90 см |
- Цена: 23 702 ₴

