Візок перукарський
Топ продаж










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудовий помічник за розумні гроші
Особливості:
● PP матеріал.
● З 3 висувними ящиками + 1 підносом + 1 мискою.
● Розміри виробу: 50х32х78см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 780 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип тележки | открытая |
| Полка-лоток | 3 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | |
| Каркас | Пластик |
| Полки | пластик |
| Колесики (колесные опоры) | пластик |
| Ящик (выдвижной) | пластик |
- Цена: 1 800 ₴






