Барбер-крісло гідравлічне чорне | Перукарське крісло для барбершопу та салону краси
-5%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Барбер-крісло в стилі мінімалізм | Чорне, на гідравліці для бровистів чи візажистів
Сучасне, стильне та зручне барберське крісло — ідеальне рішення для салонів краси, барбершопів або студій.
Виконане в лаконічному чорному дизайні, з вертикальною прострочкою та м’яким підголовником, який регулюється по висоті і знімається за потреби.
нахил спинки регулюється !
Характеристики:
-
Оббивка: якісний зносостійкий шкірзамінник
-
Міцний металевий каркас
-
Гідравлічний підйомник
-
Комфортні підлокітники
-
Підставка для ніг
-
Стійка кругла база з глянцевим покриттям
✅ Ідеальна ергономіка
✅ Легко миється
✅ Підходить як для барберів, так і для візажистів або бровистів
📦 Крісло нове, готове до використання
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| База кресла | круглая дисковая |
| Тип подъемного механизма | Гидравлический |
| Особенности | Наличие подлокотников, Подголовник, Блокировка вращения кресла, Подставка для ног, Ножная педаль |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 580 мм |
| Глубина кресла | 450 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 520 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 660 мм |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Подлокотник | металл |
| Подставка для ног клиента | металл |
| Обивочный материал | Экокожа |
- Цена: 14 250 ₴







